X
تبلیغات
زولا

زیتون

والتین و الزیتون(تقدیم به حبیبه ویاسمن)
شنبه 15 شهریور‌ماه سال 1393

رفتارنامناسب کهن سالان ازجمله خودکشی انها ناشی از کمبود ویتامین ب بدن انها است علل اصلی خودکشی کمبود ب بدن است


سازمان بهداشت جهانی می گوید هر ۴۰ ثانیه یک نفر در دنیا خودکشی می کند.

خبرگزاری فرانسه از مقر این سازمان در ژنو می نویسد، این بدان معناست که میزان خودکشی بیش از شمار سالانه کشته های جنگ و بلایای طبیعی است.

بنابه گفته این سازمان بیشترین کسانی که دست به خودکشی می زنند ازمیان سالمندانند.

این اولین گزارشی است که سازمان بهداشت جهانی در مورد نرخ خودکشی در جهان ارائه کرده است. این سازمان در گزارش خود پوشش خبری مفصل رسانه ها در مورد خودکشی هنر پیشه ها را یک عامل تشدید کننده میل به خودکشی در میان افراد معرفی می کند.

ˈشکر ساکسناˈ رییس بخش بهداشت روانی سازمان بهداشت جهانی در این باره می گوید: خودکشی به مثابه یک معضل قابل توجه بهداشت عمومی است.

ساکسنا می گوید: هر ۴۰ ثانیه ما با یک خودکشی مواجهیم که خود رقم بزرگی است.

او می افزاید: خودکشی بیشتر از درگیری، جنگ و بلایای طبیعی جان انسان ها می گیرد.

به گفته این مسئول سازمان بهداشت جهانی، هر سال ۵/۱ میلیون مورد مرگ خشونت بار در دنیا اتفاق می افتد که از این تعداد ۸۰۰ هزار مورد، خودکشی است.

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، اروپای مرکزی و شرقی و همچنین آسیا در زمره مناطقی هستتند که نرخ بالایی از خودکشی را به خود اختصاص داده اند. علاوه بر این ۲۵ درصد خودکشی ها در کشورهای ثروتمند اتفاق می افتند.

در این گزارش آمده است که مردها تقریبا دو برابر بیشتر از زن ها احتمال دارد دست به خودکشی بزنند.

در مورد روش های خودکشی هم باید گفت که متداول ترین روش ها دار زدن، شلیک گلوله و به ویژه در مناطق روستایی استفاده از سموم دفع آفات است. سالمندان ۷۰ سال و بیشتر جهان از جمله بیشترین افرادی هستند که خودکشی می کنند. هرچند سازمان بهداشت جهانی می گوید در برخی کشورها این جوان ها هستند که بالاترین نرخ خودکشی را به خود اختصاص می دهند.

این سازمان می گوید: نکته قابل توجه این است که در دنیا خودکشی دومین عامل اصلی مرگ در میان افراد ۱۵ تا ۲۹ سال است15693

آیا استرس شغلی سبب کاهش ویتامین ب بدن است ! ایا هنرپیشگی شغل پراسترسی است ؟البته بدلیل دوری ازخانواده ویکسره غذای نامناسب رستورانی وفست فود خوردن قوز بالا قوز آن است پس اینگونه صنوف بیشتر دچار کمبود ب می شوند یعنی غذاهای استرس زا والکل زا سبب میشود ویتامین دربدن انها تولید نشود

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)