X
تبلیغات
رایتل

زیتون

والتین و الزیتون(تقدیم به حبیبه ویاسمن)
یکشنبه 26 آذر‌ماه سال 1391

امام صادق:بیماران خود را با ابراز محبت(صدقه)مداواکنید

محققان به مردم توصیه کردند که اگر میخواهید بیماران شما زودتر بهبود یابند و خوب شوند به عیادت آنها بروید و در کنار آنها بمانید. محققان در تحقیقات جدید خود دریافتند که حضور بستگان و آشنایان برای ملاقات با بیماران در بیمارستانها میتواند به تسریع بهبود بیمار پس از عمل جراحی کمک کند.

محققان دانشگاه اوهایو در آمریکا دریافتند که وجود یک دوست در کنار بیمار چه بسا به وی برای بهبود سریعتر دردهای ناشی از جراحی کمک می‌کند. محققان تاکید کردند: این دوست باید شخصاً در کنار بیمار حضور داشته باشد و حضور وی نباید از طریق شبکه اینترنت باشد.

این محققان همچنین دریافتند که افرادی که پذیرای ملاقات کنندگان در بیمارستان بعد از عمل جراحی خود هستند؛ دردهای مربوط به اعصاب را کمتری می‌کشند و همچنین سطح ابتلای آنها به عفونتها به سرعت کاهش می‌یابد.

به گفته این محققان، وجود یک دوست نزدیک به کاهش فشار روانی کمک می‌کند و این امر به نوبه خود به بدن برای بهبود سریع یاری می‌رساند. محققان تحقیقات خود را روی موشها انجام دادند به گونه‌ای که برخی موشها را بعد از عمل جراحی اعصاب به حال خود در یک قفس تنها گذاشتند تا بهبود یابند اما برخی دیگر را برای بهبودی در کنار سایر موشها در قفس قرار دادند. آزمایشهای متعدد نشان داد سطح درد در موشهایی که درکنار سایر موشها بودند، کاهش یافت و سریع بهبود یافتند و نشانه های فشار کمتری در آنها در مقایسه با موشهایی که به تنهایی در قفس نگهداری شدند، ظاهر شد.  

باتشکرازرویاخانم فرستنده میل

زیتون: 

ابراز محبت یک روش درمانی است هم اگرزن وشوهربه هم ابراز محبت کنند زخمهایشان زود تربهبود می یابد هم بستگان ودوستان  

اگرکودکی را برای تزریق واکسن می برید هنگام تزریق بالای سراو نباشید وقتی گریه کرد بغل کنید ابرازمحبت کنید تا ساکت شود والا اگربالای سرش باشید به شما چشم غره خواهد رفت که اذیتم کردند جلوی دستانشان را نگرفتی و بغض میکند وشاید تا ساعت ها هم ساکت نشود

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سه‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 08:27 ق.ظ
+ رها
یعنی عدس پلو هم خوب نیست؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اگرکنارش خرما وگردو وسبزی بخوریم خوبه اما اگرماست وترشی وسالاد بخوریم مضراست