X
تبلیغات
رایتل

زیتون

والتین و الزیتون(تقدیم به حبیبه ویاسمن)
سه‌شنبه 2 آبان‌ماه سال 1391

آب انار

 آب انار آبمیوه ای مخصوص زنان

                                          بسم الله الرحمن الرحیم

آب انار(سرد و تر)؛آب اناری که درمنزل بدست خودتان بگیرید ،آب میوه ای است که اگرطبع شما سرد و تر نباشد خیلی درساخت گلبول قرمز و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن موثراست داروی طبع دموی (گرم وتر)است امااگرطبع شماسرد و تراست بهتراست درکنارش یک قاشق شیره انگوریا یک عددگردواستفاده کنیدتابراثرافزایش گلبولهای سفید فشارتان نیفتد وبی حال نشوید البته قبل به سخنان امامان معصوم درصفحات ثابت درباره خوردن انارنیزرجوع کنیدعالی است حال به تحقیقاتی که دانشگاه اوهایو  ودانشگاه کالیفرنیا درباره آن انجام داده اندبنگریم : این آب میوه برای زنان بسیار موثر است ، آیا علت را می دانید ، آیا این میوه را می شناسید؟ آبمیوه ای مخصوص زنان   

 

پژوهشگران می گویند نتایج تحقیقات نشان می دهد می توان با استفاده از آب میوه های قرمز دانه دار به خصوص انار موجب افزایش قدرت بدن در مبارزه با رشد سرطان سینه شد.  مطالعات جدید نشان می دهد: مصرف میوه های قرمز رنگ از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می کند . در این مطالعه زمانی که مصرف آب انار را ارزیابی کردند، مشخص شد: این ماده به دلیل وجود آنتی اکسیدان به مقدار زیاد می تواند به عنوان راهی برای مبارزه و جلوگیری از سرطان سینه باشد. بیش از ۷۵ درصد از همه موارد سرطان سینه با استروژن تغذیه می شوند و سالانه حدود ۴۰۰ هزار زن در سراسر جهان جان خود را بدین طریق از دست می دهند.

بر این اساس محققان دانشگاه اوهایو روی مزایای انار در مبارزه با سرطان سینه متمرکز شدند.   این گروه دریافتند: میوه های قرمز دارای آب و دانه به طور طبیعی یک نوع ماده شیمیایی به نام «اسید الاجیک» تولید می کنند که به نظر می رسد برای جلوگیری از رشد سلول های سرطان در بافت های سینه مفید باشد.

طبق این گزارش، محققان مدتی است در خصوص آنتی اکسیدان های موجود در انار و قدرت آن برای مبارزه با سرطان سینه همانند مزایای سلامتی این میوه برای قلب مطالبی ارائه کرده اند.   در آزمایشگاه محققان روی آنزیم روماتاس که نقش کلیدی در تولید استروژن و توسعه رشد سرطان سینه و اثرات ده ها ترکیب موجود در انار که با مبارزه با سرطان سینه مرتبطند، مطالعه کردند.   به طور کلی محققان اظهار داشتند: با استفاده از آب میوه های قرمز دانه دار به خصوص انار می توان به مبارزه با رشد سرطان سینه پرداخت.  

آب انار سرشار از نوعی ماده آنتی اکسیدان است و همین ماده انار را در صدر میوه های دارای آنتی اکسیدان از قبیل زغال اخته(سردوتر)، پرتقال(سردوتر)و انگور(گرم وتر،غذای زنان حامله ودوره بارداری حضرت مریم )قرار داده است. پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیای آمریکا معتقدند ، میزان آنتی اکسیدان آب انار که به فنولیک موسوم است ، از انواع  زیتون سیاه[که فقط دراسترالیاوایتالیا می روید وسایرزیتون های سیاه دردیگرکشورهابا سولفات آهن سیاه شده ومضرهستند] نیز به مراتب بیشتر است. براساس پژوهش این محققان آب انار دست کم ۲۰ درصد بیش از دیگر آب میوه ها دارای خواص آنتی اکسیدان است. باتشکرازیاسی خانم فرستنده این ایمیل 

سابقه های موضوع  

http://zatun.blogsky.com/1391/07/12/post-30/ 

http://zatun.blogsky.com/1391/08/01/post-98/

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سه‌شنبه 2 آبان‌ماه سال 1391 ساعت 02:17 ب.ظ
+ یاسمن
اب انار
امتیاز: 0 0
پاسخ: